Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Сервіс Виклик майстра

Виклик майстра

Онлайн запит на ремонт чи обслуговування

Оформити запит на авторизований сервісний центр для виконання введення в експлуатацію, ремонту чи технічного обслуговування обладнання Buderus можливо за посиланням на даній сторінці.

Важливо: при оформленні онлайн запиту необхідно вказати поштовий індекс, за яким буде визначений найближчий авторизований сервісний центр.

Заповнити заявку

*Я підтверджую, що заповнивши та подавши власну анкету, я надав свою згоду володільцю ТОВ «Роберт Бош Лтд» (код ЄДРПОУ 14347262; 02152, м. Київ, просп. П.Тичини 1В, офіс А701) на обробку моїх персональних даних (як тих, що вказані в анкеті, так і даних, що загальнодоступні у соцмережах, інших відкритих джерелах інформації, або які будуть повідомлені мною в майбутньому чи зібрані ТОВ «Роберт Бош Лтд») (дозволено: збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем) будь-якими засобами відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, а також передачу моїх даних третім особам, в тому числі транскордонну передачу, виключно з метою організації повідомлень та розсилки інформаційних, рекламних матеріалів, в тому числі щодо опалювальної та кліматичної техніки та продукції Bosch, Buderus та ін.
Дана згода дається мною безстроково, але може бути відкликана в будь-який час за допомогою заповнення відповідної форми на вебсайті компанії. Мої права як суб’єкта персональних даних згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» мені відомі та зрозумілі, вони також доступні на офіційному сайті Верховної Ради України (веб-адреса: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2297-17)
Захист даних
Захист даних