Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Важливі події Проект "Наші діти" у Києві

Buderus підтримує благодійний проект «Наші діти»

У п'ятницю, 11 жовтня 2013 р., у Києві відбулося урочисте відкриття центру захисту дітей «Наші діти», створеного з метою підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Проект "Наші діти" - це результат партнерства Німецько-Польсько-Українського товариства, державного і приватного секторів. Компанія Bosch надала консультативну допомогу при виборі енергоефективного обладнання для опалення та гарячого водопостачання і оснастила котельню дитячого центру тепловими насосами і сонячними колекторами Buderus. Крім цього житлові корпуси були обладнані побутовою технікою виробництва концерну, а співробітники центру отримали можливість працювати з електроінструментами Bosch.

В офіційній церемонії відкриття взяли участь секретар РНБО України Андрій Клюєв, Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле, депутат Європарламенту від Польщі Яцек Саріуш - Вольський, Єврокомісар Штефан Фюле, Голова КМДА Олександр Попов, а також інші запрошені міністри, високопоставлені офіційні особи і гості з України та з-за кордону.

За словами Гідо Вестервелле, рушійною силою проекту є плідна співпраця України, Німеччини та Польщі, а сам проект є глибоко європейським.

«Аналогів таких мультифункціональних дитячих центрів, створених завдяки взаємодії державного та приватного секторів, в Європі більше не існує. Ми дякуємо нашим партнерам, без яких відкриття дитячого центру на сьогоднішній день було б неможливе», - сказала у своєму виступі Барбара-Марія Монгайм, ідейний засновник проекту.

Після офіційної церемонії, всі бажаючі взяли участь в екскурсії по центру. Відвідувачі побачили приміщення, в яких проживають і навчаються діти, великий і сучасний конференц-зал, а також ознайомилися з енергоефективним обладнанням Buderus, завдяки якому будівлі дитячого центру автономно забезпечуються теплом і енергією і працюють незалежно від міських комунальних служб.
Віталій Бульда, генеральний директор Роберт Бош Україна, коментує: «Щорічно Bosch підтримує різні соціальні ініціативи, спрямовані на розвиток суспільства, економіки та захисту навколишнього середовища. Це невід'ємна частина стратегії компанії у всіх регіонах, і Україна не є винятком. Участь компанії в проекті «Наші діти» - вклад у майбутнє дітей, які потребують опіки і турботи».

Центр « Наші діти» був відкритий за ініціативою Барбари -Марії Монгайм ( м.Берлін ) і створений у відповідності з європейськими стандартами. Проект координуються професіоналами у тісній співпраці з урядовими установами, благодійними організаціями та комерційними компаніями. Крім надання опіки дітям , метою центру також є навчання співробітників подібних організацій в інших регіонах і містах України для побудови платформи в питаннях розробки нових підходів розвитку молоді і соціального забезпечення.