Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Важливі події Презентація нової концепції обладнання Buderus

Презентація нової концепції обладнання Buderus

10 березня на прес-конференції, яка пройшла в рамках виставки ISH 2015 у Франкфурті-на-Майні, президент Bosch Thermotechnik GmbH Уве Глок і член правління компанії Томас Бауер представили нову концепцію обладнання Buderus.

У ході її розробки компанія провела дослідження, результати яких допомогли виявити 5 головних властивостей опалювального обладнання, необхідні споживачам. Серед них такі, як сучасний дизайн у поєднанні з якістю і надійністю, а також простота технічного обслуговування і монтажу. Не менш важливими критеріями виявилися інтуїтивне управління і використання опалювального обладнання, можливість комбінувати і поєднувати між собою продукти бренду і безпровідна передача даних.
Новинки Buderus, представлені на виставці, повною мірою мають всі вище перераховані характеристиками. Крім того, вся нова опалювальна техніка Buderus оснащена функцією безпровідної передачі даних. Тепер немає необхідності виставляти температурний режим опалювальної системи, вона зробить це за вас, перевіривши прогноз погоди.

Одна з таких новинок була представлена ​​у рамках презентації на ISH 2015, де компанія продемонструвала свій новий продукт - настінний газовий конденсаційний котел Buderus Logamax Plus GB272. Крім великої кількості технічних переваг дана модель володіє сучасним стильним дизайном і по праву вважається новинкою майбутнього. Продукт буде виведений на ринок вже восені 2015 року. А поки оцінити і побачити котел своїми очима вдалося лише експертам і учасникам заходу, які проявили до моделі великий інтерес в ході презентації.

Buderus Logamax Plus GB272 представлений у трьох потужностях: 30, 35 і 42 кВт. Крім того, в якості основних його переваг варто виділити новий концептуальний дизайн, перевірені часом технологічні рішення, наявність плоскополум'яного пальника з попереднім змішуванням і використання ударостійкого скла на лицьовій панелі котла у двох варіаціях - чорної та білої.

Відеорепортаж ISH 2015