Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Геліополе з 2200 колекторів Buderus в Астраханській області

Геліополе з 2200 колекторів Buderus в Астраханській області

В Астраханській області (м. Наріманов) відбулося відкриття котельні на базі сонячних колекторів Buderus. Урочистий запуск нової міської котельні потужністю 30 МВт відбувся за участю губернатора Астраханської області Олександра Жилкіна.

Реалізація проекту почалася ще в грудні 2011 року. Сонячна установка в місті Наріманов вважається найбільшою в Росії: у ній використовуються 2200 сонячних колекторів Buderus. Саме такої кількості буде достатньо для того, щоб забезпечити гарячою водою місто з населенням 11,6 тис. жителів.

Унікальність проекту створення котельні на базі сонячних колекторів в місті Наріманов відзначалася неодноразово. В умовах російського клімату використання сонячних колекторів має високу ефективність лише з березня по листопад - в період найбільшої сонячної активності. Взимку вода в котельні буде нагріватися за допомогою газу. Однак навіть 9 місяців використання поновлюваних джерел енергії дозволить істотно знизити споживання газу в місті Наріманов на 6,4 млн кубометрів, що в грошовому еквіваленті означає скорочення витрат приблизно на 4 млн грн. Для того щоб досягти такої економії, адміністрація Астраханської області спільно з будівельно-ремонтним підприємством «Термо-Технологія», яке займалося проектуванням котельні, і вибрали Buderus як постачальника устаткування.