Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Важливі події Buderus|Eibelshausen

10.09.2013 Заводу Eibelshausen 400 років - чотири покоління щасливих користувачів водонагрівачів Buderus

Сьогодні виповнилося 400 років з дня заснування заводу Eibelshausen (м. Айбельсхаузен , Німеччина) з виробництва сталевих опалювальних котлів з діапазоном потужності від 17 до 1600 кВт, а також накопичувальних баків - водонагрівачів об'ємом від 120 до 3000 літрів.

Малі котли виготовляються на автоматизованій зварювальної лінії від різання листової сталі до готової продукції. Котли середньої та великої потужності, а також конденсаційні котли збираються на індивідуальних робочих місцях з використанням найсучаснішої робототехніки. На попередньому етапі обробки листової сталі заготовки підготовляються для процесу складання за допомогою штампування, зачистки кромки і вальцювання.

Корпуси накопичувальних бойлерів з внутрішнім трубчастим нагрівальним елементом також виготовляються на автоматизованих зварювальних установках і роботизованих системах. У процесі спеціального глазурування накопичувальні бойлери покриваються гігієнічним захистом від корозії (термоглазуррю). Простір між обшивкою і баком заповнюється для теплоізоляції жорстким пінопластом, що не містить фторхлорвуглеводнів (FCKW).

Eibelshausen Plant - один з 24 заводів компанії «Бош Термотехніка». Підприємство було засноване в 1613 році як завод по виготовленню печей, що працюють на деревному вугіллі.
Для того, щоб використати величезну кількість деревини, яка залишилася від шторму у 1613, доменна піч була введена в експлуатацію для виробництва чавуну в другій половині того ж року в м. Айбельсхаузен. На додаток до виробництва чавуну, в 18 столітті на заводі також почали використовувати процес лиття. З тих пір завод Eibelshausen став місцевим центром виробництва та переробки заліза. Нова доменна піч була побудована в 1791 році. У той час вона була найбільшою і найпродуктивнішою у регіоні. Печі Eibelshausen були дуже затребувані, і тому завод все більше і більше зосереджувався на їх виробництві у 19 столітті. Їх виготовляли різних форм і розмірів: для опалення, приготування їжі та обох цих цілей. Виробництво печей тривало до 20 -го століття. Вкінці 1935 року компанія почала співпрацю з Buderus Group. Вже в 1975 р. на заводі було запущено виробництво водогрійних котлів , а трохи пізніше і баків Buderus.

Прагнучи до досягнення високих показників у галузі енергоефективності, «Бош Термотехніка» не припиняє піклуватися про стан навколишнього середовища. Тому в основі виробничого процесу на заводі Eibelshausen лежить завдання з охорони природних ресурсів. На сьогоднішній день над цим успішно працюють вже близько 500 співробітників « Eibelshausen Plant ».