Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Важливі події Відкриття Інженерного Центру "Buderus"

Відкриття Інженерного Центру "Buderus"

18 жовтня 2013 відбулося урочисте відкриття Інженерного Центру "Buderus" в м.Дніпропетровськ, який був створений компаніями «Енергополіс» та Buderus Україна.
Інженерний центр "Buderus" об'єднує в собі функції офісу Партнера, де клієнт підбирає і замовляє обладнання, і виставкового залу, де він може побачити обладнання на власні очі. Інженерний центр - це місце, де складне стає простим, незрозуміле - знаходить чітке уявлення, а компетентний персонал допомагає реалізувати і втілити всі побажання клієнта.

Інженерний центр "Buderus" - це
сучасний інженерний центр, який створює і втілює актуальні проекти з постачання житла, офісу, магазину, виробничого приміщення теплом та гарячою водою;
- торговий центр з індивідуальним підходом до кожного клієнта і кожного його замовлення;
- сервісний центр, який забезпечує введення в експлуатацію, технічне/гарантійне обслуговування і ремонт теплотехнічного обладнання.

На відкритті Інженерного Центру були присутні: засновник компанії «Енергополіс» Айзенберг М.Б. та представники компанії, генеральний директор ТОВ «Роберт Бош ЛТД» Бульда В.О., директор Бош Термотехніка Україна Хазан І.В., керівники регіональних філій "Buderus" і партнери "Buderus".

Захід розпочався з перерізання стрічки і продовжилося оглядом Інженерного Центру та обміном думок. Значуща подія для "Buderus" в Україні, люди, яких об'єднує спільна справа і приємна атмосфера задали відмінний тон цього дня. Ми вдячні ТОВ «Енергополіс» за довіру до "Buderus" і плідну співпрацю з нами.

Запрошуємо відвідати Інженерний Центр "Buderus", який знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова , 16.