Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини Важливі події Buderus - бренд року №1 в Німеччині

Buderus - бренд року №1 в Німеччині

За результатами моніторингу «BrandMonitor©Heiztechnik: 2012 Німеччина» Buderus визнаний найвідомішим серед домовласників брендом у сфері опалювальної техніки в Німеччині.

Після нагород Plus X Award за «Найбільш інноваційний бренд 2012» і Plus X Award 2013, а також нагороди Innovationspreis Wдrmemarkt 2012 за новаторські розробки для різних продуктів - це один з багатьох знаків нашої відмінності. А для Buderus - чудове підтвердження того, що компанія займає вірну позицію з нашими високими вимогами до системного якості, інноваційного потенціалу і орієнтації на споживача.
Інноваційний бренд з перспективними технологіями
Правильність наших рішень сьогодні ми підтверджуємо вимогами завтрашнього дня : скорочення витрат на енергію , зменшення викидів CO2 , дбайливим ставленням до ресурсів , але при цьому індивідуальні вимоги замовника до сучасного тепловому комфорту є центральними темами при розробці більш ефективних опалювальних систем.

Buderus розробляє техніку з додатковими цінностями

Це означає для замовника більше інновативності, якості та функціональності, комфорту та екологічності. Щоб постійно бути в центрі уваги і замовники охоче могли рекомендувати Buderus широкому колу клієнтів.

Системно мислити про майбутнє

Ми витримали незалежне експертне тестування і визнані відмінними за якістю. Наші продукти дійсно переконують замовників. Про це також говорять і почесні нагороди: Plus X Award 2013 за інноваційні продукти , міжнародна премія OTTI за оригінальну концепцію управління геліосистемами , премія iF product design award 2012 за видатні успіхи в галузі дизайну та премія Plus X Award за «Найбільш інноваційний бренд 2012».