Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини "Торговельне товариство Будерус Г.м.б.Х" було засновано 100 років тому

"Торговельне товариство Будерус Г.м.б.Х" було засновано 100 років тому

Все почалося в Берліні: в 1910 році завод «Будерус » побудував свій перший склад на вулиці Bessemerstraße і , тим самим , закріпився на новому ринку . Вже в липні 1911 року в місті Вецлар утворилося «Торговельне товариство Будерус Г.М.Б.Х ». Таким чином, виробник опалювальної техніки став продавцем своєї ж продукції. Навесні 2011 року «Будерус » відзначав столітній ювілей святковими заходами в Берліні. При цьому було підсумовано не тільки весь унікальний пройдений шлях підприємства: «Будерус» дивиться далеко в майбутнє і представляє нові досягнення в опалювальній, вентиляційної техніці, а також обладнання для кондиціонування повітря .

Ще в перші роки свого існування компанія «Будерус » випускала рекламу продукції у вигляді інформаційних брошур для будівельників-новаторів , які займаються розповсюдженням центрального опалення. Вже через рік після свого заснування «Торговельне товариство Будерус Г.М.Б.Х » стало активним гравцем на ринку всієї Німеччині і навіть в сусідніх країнах і відкрило свої філії, щоб бути ближче до покупців. І сьогодні концепція «Будерус» залишається незмінною - маючи 51 відділення в Німеччині та представництва в більш ніж 50 країнах світу, «Будерус» пропонує передові, професійні технології в сфері опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, а також надає професійне обслуговування своїм клієнтам.

Святкові заходи на честь 100-річчя торговельного товариства пройшли в колишньому берлінському представництві «Будерус » на вулиці Köthener Straße недалеко від Потсдамської площі. Тим часом, новий головний офіс знаходиться в місті Фельтене (земля Бранденбург), поблизу історичного місця розташування компанії на вулиці Bessemerstraße. У 2007 році тут з'явився новий офіс продажів і навчальний центр підприємства «Будерус».

Представництво «Будерус» на вулиці Köthener Straße в Берліні після реконструкції в 1933 році. Тут був перший офіс продажів Buderus з 1912 по 1964 рік.

Склад філії Buderus в Берліні в 1950-х роках.
100 років "Торговельному товариству Будерус Г.м.б.Х"
Подивитися фільм