Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Новини На інший кінець світу: Buderus поставляє котел до Антарктики.

На інший кінець світу: Buderus поставляє котел до Антарктики.

Земля Королеви Мод, Антрактида.

Ніякий інший котел Buderus ще не «подорожував» так далеко: 14,400 кілометрів з Бремерхафена через Південну Африку до Антарктиди. Більшість шляху подолано кораблем. Остання частина подорожі, не меншк ніж 760 кілометрів, включала пересування снігом та кригою – на санях, запряжених гусеничною машиною Pisten Bully.
Ця подорож в цілому зайняла дванадцять днів, на максимальній швидкості дванадцять кілометрів за годину.

Призначенням дизельного котла G125 була станція Кохнен. Ця німецька полярна науково-дослідницька станція служить логістичною базою для буріння льоду на Землі Королеви Мод на європейському проекті з дослідження змін клімату в Антарктиді за глибинними зразками льоду.
Так, з і зрозумілих причин, звична процедура інсталяції котла не могла бути виконаною, як це прийнято – за участю професійних інсталяторів, тому власному технічному персоналу наукової станції довелося втрутитися і прийнятись за діло.
Маючи це на увазі, їм було проведено всебічну підготовку в регіональному навчальному центрі Buderus в Берліні. І справді, інсталяція пройшла без будь-яких ускладнень.

Екстремальні умови для людини і котлів

З зовнішньою температурою аж до мінус 50 градусів по Цельсію, попит на системи опалення в Антарктиді надзвичайно високий. Buderus Logano G125 – заміна попереднього резервного котла на станції. Система опалення не тільки постачає тепло, а й забезпечує необхідною питною водою, що здійснюється завантаженням снігу з навколишнього середовища в резервуар, де за допомогою котла він розтоплюється, після чого отримана вода нагрівається в нагрівачі. За таких екстремальних кліматичних умов, автономність є надважливою.