Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Інфоцентр Програма HP Premium Partner

Програма HP Premium Partner

Програма HP Premium Partner призначена для інсталяторів теплових насосів, що мають досвід та ґрунтовні знання у технологіях опалення від Bosch Термотехніка. Ставши її учасником, ви зможете отримати додаткові переваги при роботі з тепловими насосами Bosch, а ваші замовники отримають найкращі рішення та сервіс.
Переваги, які ви отримаєме після присвоєння статусу «Преміум партнер»:

- Збільшений бонус: Зі статусом HP Premium Partner учасник отримує в 2,5 рази більше балів у програмі лояльності Bosch Partner при реєстрації теплових насосів та баків ГВП до них.

- Рекомендації від Bosch: Ми рекомендуємо вас як преміум партнера на вебсайтах Buderus та Bosch. 

- Більше подарунків в Програмі Лояльності Bosch Partner : Premium Partner мають спеціальні умови обміну балів у ПЛ Bosch Partner. 

- Технічна підтримка: Усі специфікації обладнання проходять попередню перевірку фахівцями Bosch/ Buderus для надання найкращого рішення замовнику. 

- Рекламний бонус 500 євро: Нові учасники можуть отримати разовий бонус в еквіваленті 500 євро з ПДВ на онлайн-рекламу для просування теплових насосів.

Умови, які необхідно виконати для участі в програмі HP Premium Partner:
1. Бути зареєстрованим у програмі лояльності Bosch Partner.
Для реєстрації у програмі Bosch Partner учасник повинен мати діючий статус юридичної особи (ТОВ, ПП або ФОП).

2. Зареєструвати обладнання.
Для набуття рівня HP Premium Partner учасник повинен зареєструвати мінімум 2 теплові насоси Bosch у програмі лояльності Bosch Partner, починаючи з 01.01.2019 р.

3. Підтвердити якість монтажних робіт.
Учасник має надіслати на pp@ua.bosch.com фото змонтованих ним 2 об’єктів з тепловими насосами «повітря-вода» Bosch або будь-якого виробника. Разом з фото надається коротка інформація про обладнання, що використовувалося, дата реалізації та короткий опис проєктного рішення. У разі, якщо організатор оцінить якість монтажу, як незадовільну, може запросити надати додаткові об’єкти або відмовити в можливості отримати статус HP Premium Partner.

4. Пройти навчання та отримати сертифікат.
Учасник може отримати статус HP Premium Partner лише за умови проходження програм «Теплові насоси теорія» та «Теплові насоси практика», успішного складання тестування та отримання сертифікату. Сертифікат видається працівнику компанії-учасника та діє 2 роки.

Зацікавлені стати учасником програми?


Надішліть заявку у вільній формі на електронну пошту
pp@ua.bosch.com або зверніться до комерційного представника
Buderus або Bosch.
Брошура про програму
Завантажити
Документація з проєктування теплових насосів
Завантажити для WPL/Compress 7000i
Завантажити для Compress 3000
Брошури про обладнання
Compress 7000i
Compress 3000
Типові проєкти
Перейти
Сайт про теплові насоси
Перейти
Відео про теплові насоси
Перейти