Головна Інфоцентр Наші контакти
separator
Buderus
Про компанію Типи енергії

Типи енергії

Кожен вид опалення з кожним видом енергії.

З Buderus, з кожним видом енергії, ви можете мати ефективний обігрів і в той же час, заощадити гроші та захистити навколишнє середовище.
Сонячна енергія
Сонячні теплові системи від Buderus використовують сонячне тепло для нагріву гарячої води і можуть застосовуватися для підтримки опалення. Сонячна енергія, що досягає землі перевищує добову потребу в енергії від 10000 до 15000 разів.
Сонячні теплові системи перетворюють випромінювання в тепло, ефективним та екологічно безпечним способом.
Енергія природи
Сонячна енергія, збережена в повітрі, воді та грунті використовується тепловими насосами Buderus. При опаленні тепловими насосами насправді не потрібно використовувати електроенергію. ААле з 1 кВт електроенергії, що потрібно для роботи теплового насоса, можна отримати до 4 кВт теплової енергії від природи безкоштовно.
Теплові насоси є екологічно чистими, дозволяють бути незалежними від газу і нафти, і дешеві у використанні.
Дрова та пелети
Дерева виростають знову та кількість CO2, що викидається при спалюванні відповідає кількості звільнення, коли деревина гниє природньо. Це означає, що немає додаткового впливу на навколишнє середовище.
Дерева або пелети (дрібні гранули з пресованої ущільненої тирси) можуть бути спалені у твердотопливних котлах Buderus, що є неймовірно ефективним та дуже зручним.
Газ
Завдяки інноваційній технології конденсації Buderus, енергія при спалюванні газу може бути використана максимально економічно.
Газ - це не тільки чистий вид енергії, але й має найнижчий рівень викидів CO2 складає всього викопного палива - ефект, який посилюється завдяки ефективності газових конденсаційних котлів Buderus.
Рідке паливо
Завдяки рідкопаливній конденсаційній технології від Buderus, це традиційне паливо отримало популярність в плані ефективності витрат та ефективності використання енергії.
Ви є незалежними, ви купуєте у будь який час і будь якому місці. Ви опопалюєте рідкопаливними конденсаційними котлами від Buderus з надійною та перевіреною технологією, а також отримуєте всі зручності в опаленні, які забажаєте.
Продовжити
Енергія сонця
Продовжити
Теплові насоси
Продовжити
Твердопаливні котли
Продовжити
Газові конденсаційні котли
Продовжити
Газові настінні котли
Продовжити
Підлогові газові конденсаційні котли
Продовжити
Підлогові чавунні котли для роботи з пальником
Продовжити
Промислові опалювальні котли
Продовжити
Підлогові атмосферні чавунні котли,